CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

رشد 500 درصدی تعداد آدرس های منحصر به فرد LUNC

رشد 500 درصدی تعداد آدرس های منحصر به فرد LUNC

پس از فروپاشی کامل رمزارز Luna Classic و استیبل کوین همراه آن، UST، باعث شد که سرمایه گذاران آن مبالغ هنگفتی را از دست بدهند. با این حال، داده های پلتفرم کوین مارکت کپ، اکنون نشان می‌دهد که سرمایه گذاران بیشتری در حال هولد کردن این رمزارز هستند.

پس از جداشدن UST از دلار آمریکا در 9 می (19 اردیبهشت)، که منجر به فروپاشی لونا گردید، یک هارد فورک اجرا شد. این اتفاق منجر به تغییر نام توکن اصلی Terra به LUNC و راه اندازی یک رمزارز جدید به نام LUNA شده است.

داده های کوین مارکت کپ نشان می دهد که در طول ماه گذشته، کاربران بیشتری به نگه داشتن رمزارز LUNC ادامه داده اند. فقط در ماه گذشته، تعداد آدرس های منحصر به فرد توکن LUNC بیش از 500% افزایش یافته است.

حتی اگر تعداد کل آدرس هایی که توکن LUNC را در خود نگه داشته اند در ماه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، به نظر می رسد قیمت هر واحد LUNC در حال تجربه کردن پایین ترین قیمت های جدیدتر بوده است.

یک ماه پیش، زمانی که مشکل این رمزارز شروع شد، قیمت هر توکن LUNC حدود 61.2 دلار بود. با این حال، این توکن 100% کاهش را ثبت کرد تا در نهایت با 0.000066 دلار به ازای هر واحد معامله شد.

رشد 500 درصدی تعداد آدرس های منحصر به فرد LUNC

در زمان نگارش این خبر، تعداد کل آدرس‌های منحصربه‌فرد LUNC بیش از 10000 آدرس می باشد، در حالی که این تعداد فقط یک ماه پیش 2000 مورد بود.

در طول 30 روز گذشته، LUNC در رسانه های اجتماعی نیز به اوج هایی دست یافت. در 13 می (23 اردیبهشت)، LUNC با 21.62 درصد تسلط اجتماعی خود را در اوج مشاهده کرد. این رشد با افزایش 95 درصدی در همان روز مطابقت دارد. با این حال، قیمت به زودی دوباره توسط خرس ها پایین آمده است.

منبع : CoinQuora