CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD Monday 18 July 2022 0
جاستین سان: وارن بافت ارزهای دیجیتالی که به او هدیه دادم را هنوز نگهداری می‌کند

جاستین سان: وارن بافت ارزهای دیجیتالی که به او هدیه دادم را هنوز نگهداری می‌کند

جاستین سان، بنیان‌گذار ترون مدعی شده که وارن بافت همچنان ارزهای دیجیتال بیت کوین و ترون را که سان به او هدیه داده بود، در اختیار دارد. آقای سان کارآفرین دنیای رمزارزها در فوریه 2020 (بهمن 1398) برای قرار ملاقات با وارن بافت ، 4.5 میلیون دلار به بنیاد خیریه پرداخت کرد و سرانجام موفق شد طی قراری با صرف شام با آقای بافت دیدار کند.

موسس ترون یک گوشی سامسونگ گلکسی فولد ۲ را به وارن بافت هدیه داد که یک بیت کوین و ۱,۹۳۰,۸۳۰ ترون در آن بارگذاری شده بود. برخی از کاربران متوجه شدند که کیف پول‌های حاوی این رمزارزها که هدیه داده شده بودند، همچنان غیر فعال مانده اند.

با این حال، پس از صرف شام، آقای بافت به سان گفت که تلفن را به بنیاد خیریه GLIDE داده است. این سرمایه گذار افسانه ای معروف به Oracle of Omaha عنوان کرد:

من صاحب هیچ رمزارزی نیستم و هرگز نخواهم داشت.

از این رو، این احتمال وجود دارد که این میلیاردر از رمزارزهایی که به او به عنوان هدیه داده شد، استفاده نکند زیرا به شدت با این نوع دارایی مخالفت می کند.

رئیس شرکت هولدینگ برکشایر هاتاویو هفتمین فرد ثروتمند کره زمین، به عنوان یکی از سرسخت ترین منتقدان دنیای رمزارزها شناخته می شود.

اخیراً، این سرمایه‌گذار افسانه‌ای اعلام کرد که همه بیت‌کوین‌های دنیا را را حتی با ۲۵ دلار هم نمی‌خرد و مجددا تاکید کرد که این رمزارز کاملاً بی‌ارزش است.

منبع : UToday