CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
محافظت ترون دائو از استیبل کوین خود با خرید بیت کوین و ترون

محافظت ترون دائو از استیبل کوین خود با خرید بیت کوین و ترون

در طول هفته گذشته، همه نگاه ها به بلاکچین Terra و رمزارزهای بومی آن LUNA و UST متمرکز شده بود. هر دو سکه به طور قابل توجهی از نظر ارزش دلاری سقوط کردند و بیش از ۴۶ میلیارد دلار، در تقریباً سه روز از اقتصاد کریپتو ناپدید شد.

در میان همه ی ریزش ها، ترون دائو (Tron DAO Reserve)، به خرید دارایی های دیجیتال برای ذخایر رمزارزی خود ادامه داده است. در ۷ می (۱۷ اردیبهشت)، بیت کوین نیوز در مورد موسس Tron، جاستین سان و Tron DAO Reserve گزارش داد که ۳۸ میلیون دلار ترون (TRX) خریداری کرده اند.

از آن زمان، این پروژه در بحبوحه ریزش بازار که به دلیل سقوط UST رخ داد، به خرید رمزارزی خود ادامه داده است. استیبل کوین USDD ترون نیز یک دارایی رمزنگاری الگوریتمی مبتنی بر دلار است که شباهت هایی به UST ترا دارد.

پس از خرید ۵۰۴.۶ میلیون ترون، ترون دائو ریزرو در توئیتی اعلام کرد که هدف تیم محافظت از صنعت و بازار کلی بلاکچین، جلوگیری از فروش به دلیل ترس ناشی از بحران‌ های مالی و کاهش رکود شدید و بلندمدت اقتصادی است. ترون دائو ریزرو (TDR) همچنین اضافه کرد:

ما همچنین مجوزهای USDD را به عنوان متولی اولیه آن مدیریت می کنیم و ثبات قیمت آن را با ذخایر تضمین می کنیم.

پس از خرید ۵۰۴.۶ میلیون ترون، TDR به اضافه کردن وجوه به ذخایر خود در هفته گذشته ادامه داد. TDR در ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) توضیح داد:

برای محافظت از کل صنعت بلاکچین و بازار رمزارزها، ترون دائو ریزرو ۵۰۰ بیت کوین با میانگین قیمت ۳۱,۰۳۱.۳۵ دلار به قیمت ۱۵,۵۱۵,۶۷۵ دلار خریداری کرده است.

در همان روز، TDR اعلام کرد که ۵۹۵,۷۲۹,۸۳۲ ترون را به قیمت ۵۹۵,۷۲۹,۸۳۵ میلیون دلار نیز خریداری نموده. در حالی که آن روز بازار کریپتو آشفته بود، تیم TDR خاطرنشان کرد: USDD در نوسانات بازار امروز ثابت است.

روز بعد در ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت)، تیم TDR در توئیتی نوشت:

برای محافظت از صنعت کلی بلاکچین و بازار رمزارزها، ۱۰۰۰ بیت کوین با میانگین قیمت ۳۰،۰۹۶ دلار به قیمت ۳۰،۰۹۶،۰۰۰ دلار خریداری کرده است.

پس از آن خرید، این بنیاد ۱,۴۶۷,۶۱۲,۶۹۵ TRX را به مبلغ ۹۷ میلیون دلار برای ذخایر خود خریداری کرد. سپس TDR پس از خرید ۹۷ میلیون دلار ترون شروع به خرید استیبل کوین کرد. تیم TDR در ۱۲ می توضیح داد:

ما برای محافظت از کل صنعت بلاکچین و بازار رمزارزها، ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ USDT با میانگین قیمت ۰.۹۸۲ دلار به مبلغ ۹۸,۲۰۰,۰۰۰ دلار خریداری کرده ایم.

تیم TDR به همین جا بسنده نکرد و به خرید سکه های بیشتری برای محافظت از USDD استیبل کوین شبکه ترون ادامه داده است. TDR در ۱۲ می گفت، ۲۰۰ میلیون USDT را به قیمت ۰.۹۸۵ دلار برای هر واحد خریداری کرده است که بالغ بر ۱۹۷ میلیون دلار به دلار آمریکا می شود. سپس تیم ذخیره استیبل کوین مبتنی بر ترون، ۱۲۴۹.۵۷ بیت کوین را نیز با قیمت متوسط حدود ۲۹۳۹۴ دلار خریداری کرد.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x