CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Wednesday 11 May 2022 0
اعلام برنامه‌ های بیشتر برای حمایت از پذیرش رمزارزها توسط بریتانیا

اعلام برنامه‌ های بیشتر برای حمایت از پذیرش رمزارزها توسط بریتانیا

دولت بریتانیا در سخنرانی ملکه که روز سه شنبه توسط شاهزاده چارلز، پسر پادشاه و اولین شخص در صف تاج و تخت ایراد شد، دستور کار قانونی خود را برای سال پارلمانی آینده مشخص کرد. سخنرانی ملکه توسط دولت نوشته می شود و توسط پادشاه به عنوان بخشی از افتتاح رسمی مجلس خوانده می شود.

شاهزاده چارلز در صحبت با مجلس اعیان و مجلس عوام، تعهدات متعددی را که دولت اعلیحضرت انجام خواهد داد، شرح داد. وی با اشاره به ارائه 22 لایحه به مجلس گفت: اولویت دولت، رشد و تقویت اقتصاد و کمک به کاهش هزینه های زندگی خانوار است.

با توجه به پیشینه و یادداشت های کوتاه سخنرانی ملکه که در وب سایت دولت منتشر شده است، یکی از این لوایح لایحه خدمات مالی و بازارها است. هدف از این لایحه حفظ و ارتقای موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی و بهره گرفتن از مزایای Brexit (برگزیت به معنی خروج بریتانیا از اتحادیهٔ اروپا) است.

از جمله مزایای این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهره برداری از فرصت های فناوری های نوآورانه در خدمات مالی، از جمله حمایت از پذیرش ایمن رمزارزها و اجازه رشد و گشترس یافتن به ارائه دهندگان فناوری می باشد.

ایجاد اختیارات بیشتر برای مصادره و بازیابی دارایی های دیجیتال

لایحه دیگری که شاهزاده چارلز به آن اشاره کرد، لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی است. هدف این لایحه سرکوب کلاهبرداران بزرگ، جنایتکاران و تروریست‌ هایی است که از اقتصاد باز ما سوء استفاده می‌ کنند و تضمین می‌ کند که ما پول‌ های کثیف را از بریتانیا بیرون می‌کنیم.

از جمله عناصر این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد قدرت برای توقیف و بازیابی سریع‌ تر و آسانتر دارایی‌ های کریپتو، که منبع اصلی مورد استفاده برای باج‌ افزار هستند.

منبع : Bitcoin