CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Monday 18 July 2022 0
همکاری آمریکا و بریتانیا برای ایجاد قوانین ارزهای دیجیتال

همکاری آمریکا و بریتانیا برای ایجاد قوانین ارزهای دیجیتال

آمریکا و انگلیس روابط خود را در مورد مقررات دارایی های رمزارزی و تحولات بازار، از جمله در رابطه با استیبل کوین ها و ایجاد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، تعمیق خواهند داد.

نیکیل راثی (Nikhil Rathi)، مدیر اجرایی سازمان امور مالی انگلیس، چهارشنبه در موسسه اقتصاد بین‌ الملل پیترسون، اهداف نظارتی FCA را تشریح کرده است.

رئیس FCA گفت:

یکی از حوزه‌ های تمرکز جهانی، رمزارزها است، هم فرصت‌ ها و هم ریسک‌ های آن ها. در حال حاضر، وظایف ما محدود به قوانین ضد پولشویی برای پلتفرم‌ ها است. ما آن قوانین سختگیرانه را بر هر شرکتی که می‌ خواهد در بازار بریتانیا فعالیت کند، اعمال کرده‌ ایم.

این ناظر مالی اضافه کرد:

ایالات متحده و بریتانیا روابط خود را در مورد مقررات دارایی های رمزارزی و تحولات بازار، از جمله در رابطه با استیبل کوین ها و ایجاد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، تعمیق خواهند داد.

راثی ادامه داد که FCA در اوایل سال جاری رویداد «Cryptosprints» را برگزار کرد که نزدیک به 200 شرکت کننده را به خود جلب کرد. FCA در وب سایت خود توضیح داد: هدف رویدادها جستجوی دیدگاه های صنعت در مورد بازار فعلی و طراحی یک چارچوب نظارتی مناسب می باشد.

رئیس رگولاتوری مالی تصریح کرد:

شرکت‌ کنندگان به ما گفتند که می‌ خواهند یک چارچوبنظارتی برای دارایی‌ های رمزنگاری‌ شده به‌ عنوان یک اولویت بالا وجود داشته باشد. آن ها همچنین می‌ خواهند مقررات به مرور زمان اعمال شود تا به شرکت‌ ها و سرمایه‌ گذاران اجازه دهد با قوانین آمیخته شوند و بتوانند آن ها را به اجرا درآورند.

منبع : Bitcoin