CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

ریپل رتبه هفتم ارزهای دیجیتال برتر بازار را بازپس گرفت

ریپل رتبه هفتم ارزهای دیجیتال برتر بازار را بازپس گرفت

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال ریپل (XRP)، با ارزش بازار ۳۷,۴ میلیارد دلار بار دیگر رتبه هفتم برترین ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده و بالاتر از ترا، کاردانو و اولنچ قرار گرفته است.

در حالی که اغلب ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته روندی نزولی داشته‌اند، XRP با ۰.۶۴ درصد افزایش قیمت، وضعیت متفاوتی را تجربه می‌کند. به نظر می‌رسد افزایش تقاضا برای استفاده از راهکار نقدینگی به‌محض تقاضای ریپل نت (ODL) در منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) و آسیا – اقیانوسیه موجب شده بازار به این ارز دیجیتال توجه بیشتری داشته باشد.

طبق گزارش‌ها، APAC یکی از مناطقی است که سریع‌ترین رشد را برای RippleNet دارد، که در آن تراکنش‌ها نسبت به سال گذشته ۱۳۰ درصد افزایش یافته است. در سال‌های اخیر، APAC (آسیا – اقیانوسیه) تسلط خود بر کسب و کار بانکداری دیجیتال را افزایش داده و حالا ۲۰ درصد از حدود ۲۵۰ بانک دیجیتال جهان را تشکیل می‌دهد.

سال گذشته، Novatti Group اعلام کرد که به شبکه پرداخت جهانی ریپل ملحق می‌شود تا از سرویس نقدینگی درخواستی (ODL) RippleNet استفاده کند.

تلاش‌های ریپل و Novatti ابتدا کریدور استرالیا – فیلیپین را از طریق مشارکت با iRemit، بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات حواله غیربانکی فیلیپینی هدف قرار داد.

ریپل همچنین همکاری با Invert را برای حمایت از پروژه های کاهش و حذف کربن و کمک به مبارزه با تغییرات اقلیمی اعلام کرده است. ریپل و Invert با همکاری یکدیگر، استقرار سرمایه را برای ایجاد مجموعه گسترده‌تری از پروژه‌های تولید اعتبار، بررسی و تسریع خواهند کرد.

منبع : UToday